KOMUNIKAT

• Mar 13 / 2020
  • Możliwość komentowania KOMUNIKAT została wyłączona

KOMUNIKAT

Informuje uprzejmie, że w związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolach i szkołach oraz wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa na terenie kraju, w rekrutacji do przedszkoli i szkół istnieje możliwość zdalnego składania wniosków z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej:

1) w rekrutacji do przedszkoli – w postaci skanów podpisanych wniosków wydrukowanych z systemu naborowego wraz z załącznikami;

2) w rekrutacji do szkół – w postaci skanów podpisanych zgłoszeń/wniosków wydrukowanych ze strony internetowej właściwej szkoły wraz z załącznikami.

Należy pamiętać, by skany dokumentów rekrutacyjnych przesyłać na adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp4.wieliczka.eu
– przedszkola/szkoły pierwszego wyboru w przypadku rekrutacji do przedszkoli,
– szkoły w przypadku rekrutacji do klas I szkół podstawowych.

Ponadto istnieje również możliwość telefonicznego umówienia spotkania w przedszkolu/szkole celem szybkiego i sprawnego złożenia wniosku rekrutacyjnego.

Dokumenty można pobrać ze strony:  sp4wieliczka.pl/rekrutacja/

Dyrektor: