Absolwenci

• Mar 04 / 2015
  • Możliwość komentowania Absolwenci została wyłączona

Absolwenci

W ramach długofalowego projektu ,,Losy absolwentów naszej szkoły” w roku szkolnym 2015/16 zostały  przeprowadzone następujące działania:

> ankiety          –  wśród absolwentów będących laureatami nagrody Małego Nobla oraz integracji,

wyniki badań posłużą do ulepszenia pracy naszej szkoły

> miniwywiady – wśród absolwentów będących laureatami nagrody Małego Nobla oraz integracji,

są to zdania wyrażone o naszej szkole w formie ogólnej opinii

DSC_0429 DSC_0430 DSC_0431

> tablica informacyjna – na korytarzu zawierająca zdjęcia i opisy wybranych szkół, w  których

kontynuowali naukę nasi absolwenci. Przedstawione szkoły to:gimnazja, licea i szkoły wyższe w Wieliczce, Krakowie, a nawet w Warszawie, gdzie młodzi ludzie kształcili się zgodnie z kierunkiem swoich zainteresowań. W myśl słów misji naszej szkoły „Tutaj przyjazny początek drogi Twojego sukcesu” zaprezentowane zostały placówki, do których uczęszczali laureaci szkolnej nagrody „Mały Nobel”.

DSC02688-300x225

> występy absolwentów na imprezach szkolnych – występ obecnych gimnazjalistów –

Oliwii Kaczyńskiej i Dawida Kujawy na szkolnym Talentowisku

DSCN3794

Zespół nauczycieli biorących udział w projekcie, serdecznie dziękuje naszym absolwentom za czas i uwagę poświęconą na wypełnienie ankiet, odpowiedzi w miniwywiadach oraz występy. Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto szczerze ( i oczywiście z sympatią ) odniósł się do pytań i wyraził swoje zdanie o naszej ,,czwórce”, a także pragnie zaprezentować swoje umiejętności w szkole podstawowej również wtedy, kiedy  jest już jej absolwentem.

Liczymy na dalszą pozytywną współpracę z byłymi uczniami.

ANKIETA DLA ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY

W tym roku szkolnym podjęliśmy próbę zbadania losów absolwentów naszej szkoły. Dlatego zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.

Z góry dziękuję za udział w doskonaleniu pracy naszej szkoły

Agnieszka Myślak

Płeć

Wiek

Zawód

Obecna miejscowość zamieszkania

1. Ile lat temu ukończyła/ł Pani/Pan naszą Szkołę Podstawową?

2. Gdzie kontynuowała/ł Pani/Pan naukę po ukończeniu Szkoły Podstawowej? (można zaznaczyć kilka odpowiedzi)

3. Czy kontynuowała/ł Pani/Pan naukę na wyższej uczelni?
TakNie
Jeżeli tak, to na jakiej?

4. Czy nasza Szkoła Podstawowa wyposażyła Panią/Pana w stosowną wiedzę i umiejętności przydatne na dalszych etapach kształcenia?
TakNie

5. Czy nasza Szkoła Podstawowa rozwijała Pani/Pana zainteresowania?
Jeżeli tak, to na jakie?

6. Czy miała/ł Pani/Pan osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne w czasie nauki w naszej Szkole Podstawowej?
Jeżeli tak, to na jakie?

7. Czy nasza Szkoła Podstawowa dobrze przygotowała Panią / Pana do dalszej nauki? (oceń w skali 1 (Nie przygotowała w ogóle) - 6 (Przygotowała rewelacyjnie))

8. Czy jako absolwent dostrzega Pani/Pan potrzebę wprowadzania zmian w funkcjonowaniu szkoły?
Jeżeli tak, to na jakie?

9. Czas spędzony w szkole podstawowej był przyjemny i dobrze wspomina Pan/Pani panującą w niej atmosferę?
TakNie

10. Jeśli Pan/Pani mógłby/mogłaby powtórnie wybierać szkołę podstawową to: (proszę zaznaczyć prawidłową odpowiedź)