:::: MENU ::::

Szkoła promująca bezpieczeństwo

  • Paź 01 / 2014
  • Możliwość komentowania Szkoła promująca bezpieczeństwo została wyłączona

Szkoła promująca bezpieczeństwo

W dniu 10/11/2017r . w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia  Certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”, którego dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce Piotr Krzewski wraz z oficerem prasowym Magdaleną Chwastek . Przedłużenie Certyfikatu na kolejne 5 lat otrzymaliśmy po uzyskaniu pozytywnego wyniku z ponownego audytu , który został  przeprowadzony  w maju 2017 r. przez Zespół Certyfikujący za pomocą narzędzia skonstruowanego dla całego województwa małopolskiego przez Wydział Prewencji KWP w Krakowie.

Certyfikat  przyznawany jest przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji i  ma charakter honorowy. Posiadacz Certyfikatu jest zobowiązany do dbania o bezpieczeństwo osób i mienia w swoim obiekcie, a także w jego najbliższym otoczeniu, poprawy stanu bezpieczeństwa i podnoszenia poczucia bezpieczeństwa osób tam przebywających, a także do stałego monitorowania procesów związanych z realizacją projektu ZPB, na każdym z jego etapów.

Koordynator projektu

Dorota Michałowicz

 

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast