:::: MENU ::::

Certyfikat „Biblioteka przyjazna uczniowi”.

  • Kwi 15 / 2024
  • Możliwość komentowania Certyfikat „Biblioteka przyjazna uczniowi”. została wyłączona

Certyfikat „Biblioteka przyjazna uczniowi”.

      Z wielką radością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce otrzymała Certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie „Biblioteka przyjazna uczniowi” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.  W ramach konkursu, we współpracy z nauczycielami informatyki – Panią Justyną Drozdowską i Panem Stanisławem Łatasem, przeprowadzony został w klasach IV – VIII sondaż on-line na temat „Czy czytanie jest trendy?”. Odbyły się: Szkolny Konkurs Recytatorski „W poetyckim kalejdoskopie”, w którym po raz pierwszy przyznana została Nagroda Publiczności w kategoriach klas IV – VI i VII – VIII oraz II Szkolny Konkurs „Mistrz Czytelnictwa” dla klas IV – VI i VII – VIII. W klasie IIIc zorganizowana została akcja „Czytanie łączy pokolenia”. Dla wychowanków świetlicy przeprowadzono liczne pogadanki na temat: Dlaczego warto czytać książki? Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Myślak za wspieranie działań promujących czytelnictwo, Nauczycielom, którzy realizowali wraz z nami zadania regulaminowe, Uczniom za wzięcie udziału w konkursach i zaangażowanie w życie szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uhonorowania naszej placówki tym zaszczytnym tytułem. Cieszymy się, że wspólnie możemy pracować na rzecz promowania czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły.

 

Zespół koordynujący realizację zadań w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Biblioteka przyjazna uczniowi” w składzie:

Małgorzata Jastrzębska, Ewa Merklinger, Beata Kukiełka, Małgorzata Kardas, Patrycja Kica, Natalia Wójcik, Beata Słupska, Marta Drozdek

 

Top
Facebook
Facebook
YouTube
Wielkość czcionki
Kontrast