„Mistrz Odkrywania Talentów”

• Lis 24 / 2014
  • Możliwość komentowania „Mistrz Odkrywania Talentów” została wyłączona

„Mistrz Odkrywania Talentów”

Nasza wielicka „CZWÓRKA” wyróżniona tytułem –  „MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW”

17 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu i organizowaniu wsparcia dla uczniów i dzieci zdolnych. Spośród 127 przesłanych prac, komisja konkursowa wyłoniła 50 wyróżnionych szkół, które zaprezentowały najciekawsze i najbardziej innowacyjne Szkolne Systemy Wspierania Zdolności. W tym chwalebnym gronie znalazła się również Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce. Otrzymaliśmy dyplom oraz tytuł „Mistrza Odkrywania Talentów”. To już nasza kolejna prestiżowa nagroda w obszarze wspierania uzdolnień.

Wyróżnienie to jest wielkim sukcesem społeczności szkolnej, świadczy o ogromnej pracy i zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców. Potwierdza również słowa A. Humbarta, iż „istnieje coś bardziej niespotykanego, coś o wiele lepszego niż zdolności. To jest zdolność rozpoznawania zdolności.”