:::: MENU ::::

„Mistrz Odkrywania Talentów”

  • Lis 24 / 2014
  • Możliwość komentowania „Mistrz Odkrywania Talentów” została wyłączona

„Mistrz Odkrywania Talentów”

Nasza wielicka „CZWÓRKA” wyróżniona tytułem –  „MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW”

17 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu i organizowaniu wsparcia dla uczniów i dzieci zdolnych. Spośród 127 przesłanych prac, komisja konkursowa wyłoniła 50 wyróżnionych szkół, które zaprezentowały najciekawsze i najbardziej innowacyjne Szkolne Systemy Wspierania Zdolności. W tym chwalebnym gronie znalazła się również Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce. Otrzymaliśmy dyplom oraz tytuł „Mistrza Odkrywania Talentów”. To już nasza kolejna prestiżowa nagroda w obszarze wspierania uzdolnień.

Wyróżnienie to jest wielkim sukcesem społeczności szkolnej, świadczy o ogromnej pracy i zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców. Potwierdza również słowa A. Humbarta, iż „istnieje coś bardziej niespotykanego, coś o wiele lepszego niż zdolności. To jest zdolność rozpoznawania zdolności.”

http://ore.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5265:gala-mistrzow-odkrywania-talentow-wito-zdolnoci-i-innowacyjnoci&catid=120:efs-uczen-zdolny-aktualnoci&Itemid=1353&Itemid=1353

 

 

DSC05605

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast