:::: MENU ::::

Certyfikat „Zaczytana szkoła”

  • Maj 19 / 2022
  • Możliwość komentowania Certyfikat „Zaczytana szkoła” została wyłączona

Certyfikat „Zaczytana szkoła”

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce zdobyła tytuł w Ogólnopolskim Konkursie „Zaczytana szkoła” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Myślak za poparcie inicjatywy przystąpienia szkoły do konkursu i wspieranie naszych działań, Uczniom za wzięcie udziału w akcjach i konkursach, Nauczycielom i Rodzicom za zmotywowanie dzieci i młodzieży oraz członkom rodzin naszych uczniów: Babciom, Dziadkom, Prababciom i Pradziadkom oraz rodzeństwu za udział w dniu rodzinnego, międzypokoleniowego czytania w ramach akcji „Czytanie łączy pokolenia”.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uhonorowania naszej placówki zaszczytnym Certyfikatem „Zaczytanej szkoły”. Cieszymy się, że swoją postawą i zaangażowaniem wspierają Państwo działania szkoły na rzecz promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast