:::: MENU ::::

Rada Rodziców

  • Paź 31 / 2016
  • Możliwość komentowania Rada Rodziców została wyłączona

Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2021/2022
Przewodniczący – Katarzyna Szczurowska
Zastępca Przewodniczącego – Aneta Cekiera
Skarbnik – Piotr Czajka
Sekretarz – Katarzyna Dyląg-Rydzewska

 

Szanowni Państwo,

Jako rodzic, każdy z nas powinien wspierać edukację i aktywności swoich dzieci. Działająca w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieliczce Rada Rodziców stara się jak najlepiej realizować te cele. Finansujemy nagrody w rozmaitych konkursach szkolnych, nagrody na zakończenie roku szkolnego dla uczniów z najwyższą średnią. Od wielu lat organizujemy Kiermasz Świąteczny i współorganizujemy Dzień Rodziny i Radości. Dzięki naszym działaniom uczniowie mogą wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach. W razie potrzeby finansujemy niezbędne wyposażenie szkoły. Staramy się aby poczynione przez nas wydatki służyły jak największej liczby dzieci, dążymy do tego, aby nasze dzieci były zachęcane i motywowane do działań. 

Fundusze pozyskujemy w różny sposób: są to darowizny, środki pozyskane działaniami Rady Rodziców (np. sprzedaż ciast), ale też składki od Państwa, które stanowią najważniejszą pozycję w naszym budżecie. 

Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i wpłaty w kwocie:

50 zł za pierwsze  dziecko

20 zł za drugie i kolejne dziecko będące uczniem naszej szkoły.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:

55 8619 0006 0011 0200 8585 0001 Małopolski Bank Spółdzielczy

 

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

 

Kwota o którą prosimy to tylko 5 zł miesięcznie. Środki te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci. Bardzo chcielibyśmy wspomagać wartościowe inicjatywy, jednak nasz budżet jest ograniczony i bez Państwa pomocy żadne nasze działania dla dzieci nie będą możliwe. Zachęcamy też Państwa do czynnego zaangażowania się w życie szkoły. Jeżeli macie Państwo dostęp do gadżetów, fantów na nagrody lub możecie Państwo w inny sposób wspomóc działalność Rady Rodziców – zapraszamy do współpracy. Będziemy też wdzięczni za sugestie co do potrzeb naszych uczniów, które może wspierać RR.

Aby właściwie zaplanować tegoroczny budżet uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji wpłaty. Pozwoli nam to oszacować, jakimi środkami w tym roku szkolnym będzie dysponować Rada Rodziców i podejmować działania na miarę naszych możliwości finansowych.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Rada Rodziców przy SP4 w Wieliczce

 


Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2020/2021

Przewodniczący – Aneta Cekiera

Zastępca Przewodniczącego – Dominika Kaczmarczyk Skarbnik – Piotr Czajka

Sekretarz – Katarzyna Dyląg-Rydzewska

Kontakt: radarodzicowsp4wieliczka@gmail.com

Drodzy Rodzice

Rada Rodziców może wspierać Szkołę w codziennym życiu tylko dzięki Rodzicom, ich zaangażowaniu, poświęceniu oraz pomocy finansowej – poprzez wpłatę na fundusz Rady Rodziców.

W tym roku szkolnym wysokość wpłaty wynosi 30 zł na rok od dziecka.

Wpłaty możecie Państwo dokonywać:

· na konto nr 55861900060011020085850001

· do skarbników w klasie

· do przedstawicieli Rady Rodziców w klasie.

 

Ostateczne wyniki w konkursie „Ale wpłata”

Aby otrzymać wygraną w konkursie, proszę o przesłanie na adres: radarodzicowsp4wieliczka@gmail.com, numeru konta (z dopiskiem klasy), na który zostanie przelana wygrana.

Gratulujemy zwycięzcom!

 
 
Top
Wielkość czcionki
Kontrast