WOLONTARIAT

• Maj 31 / 2021
  • Możliwość komentowania WOLONTARIAT została wyłączona

WOLONTARIAT

O wolontariacieRegulamin wolontariatuCele i zadaniaJak zostać wolontariuszemNasze działania

E-pomoc uczniowska

O wolontariacie

Wolontariat…

Regulamin wolontariatu [plik pdf]

Cele i zadania wolontariatu szkolnego

Cele i zadania wolontariatu szkolnego [plik pdf]

Nasze działania

„Wyślij pączka do Afryki”.

No i wysłaliśmy!

Kiedy dowiedzieliśmy się o akcji „Wyślij pączka do Afryki”, od razu poruszyła nasze serce i postanowiliśmy wcielić ją w czyn w naszej szkole. Ostrożnie szacowaliśmy ilość pączków do zamówienia i najwyraźniej nie doceniliśmy mocy Waszych gorących serc!

Kochani, Wasze zaangażowanie w pomoc dzieciom w Afryce przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Co chwila musieliśmy dokupywać pączki, aby nikt nie poczuł się rozczarowany, że nie dołożył swojej cegiełki. Efekt: sprzedaliśmy przeszło 400 pączków i zasililiśmy konto fundacji kwotą 1982 zł!

Dziękujemy Wam za wspaniały odzew, dziękujemy Pani Dyrektor, Koleżankom i Kolegom Nauczycielom, Pracownikom obsługi i administracji za wszelkie wsparcie i czoła chylimy przed Rodzicami, którzy swoim przykładem pokazali, co to znaczy idea wolontariatu w życiu codziennym, zakupując pączki dla całych klas!

W naszej szkole był tłusty czwartek połączony z festiwalem gorących serc… Jesteście wielcy!

Anna Rybus i Paweł Jasek
z Zespołem ds. Wolontariatu Szkolnego

Jak zostać wolontariuszem?

Aby zostać wolontariuszem w naszej szkole – należy zgłosić się do opiekuna wolontariatu.