:::: MENU ::::

Szkoła gotowa na TIK

  • Paź 01 / 2014
  • Możliwość komentowania Szkoła gotowa na TIK została wyłączona

Szkoła gotowa na TIK

W czerwcu 2014 roku nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła gotowa na TIK”. Jest to certyfikat przyznawany szkole, w której realizowany został program Ośrodka Rozwoju Edukacji i Centrum Edukacji Obywatelskiej „Aktywna edukacja”. Szkołą gotowa na TIK to szkołą, w której dyrektor i nauczyciele wiedzą jakiego sprzętu potrzebują i jak będą go wykorzystywać w nauczaniu i uczeniu uczniów. W ramach projektu uczestnicy brali udział w kursach e-learningowych oraz warsztatach stacjonarnych. Dzięki temu nasi nauczyciele podniosą jakość nauczania i uczenia się różnych przedmiotów przy wykorzystaniu technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast