KOMUNIKAT !!!

• Możliwość komentowania KOMUNIKAT !!! została wyłączona

KOMUNIKAT !!!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 08.06.2020 r. rozpoczynamy rekrutację do Świetlicy na rok szkolny 2020/2021.

Karty zgłoszeniowe można pobrać w załączniku poniżej „karty zapisu dziecka do świetlicy” lub w zakładce świetlica szkolna, będą one również dostępne w wersji papierowej, przy wejściu do szkoły.

Ważność karty zgłoszeniowej wygasa z końcem danego roku szkolnego, dlatego przypominamy o konieczności ponownego złożenia formularza.

Wypełnione dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną na adres:sekretariat@sp4.wieliczka.eu lub umieszczać w urnie znajdującej się przy wejściu do budynku szkoły w godzinach od 8:00 do 14:30, w dniach pracy placówki.

Termin składania dokumentów upływa: 26 czerwca 2020 r.

Ze względu na okoliczności w jakich wszyscy się znajdujemy, gorąco zachęcamy do korzystania z drogi elektronicznej.

( TU LINKI DO KARTY ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY )

WAŻNE

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy złożą kartę zapisu dziecka do świetlicy drogą mailową będą zobowiązani w ciągu 7 dniu od rozpoczęcia zajęć opiekuńczo – wychowawczych do złożenia podpisu na karcie. Można również podpisaną kartę zeskanować i przesłać na wskazany adres.

Przypominamy o możliwości zaszyfrowania wysyłanego pliku, wówczas hasło dostępu proszę przesłać w e – dzienniku do Pani Sylwii Foltyn wraz z adresem mailowym, z którego został wysłany zaszyfrowany plik.