Zmierzyć się (z) czytaniem – konkurs czytelniczy

• Gru 01 / 2016
  • Możliwość komentowania Zmierzyć się (z) czytaniem – konkurs czytelniczy została wyłączona

Zmierzyć się (z) czytaniem – konkurs czytelniczy

Jak dużo książek można przeczytać w 6 miesięcy? Tego jeszcze nikt nie zmierzył! Dlatego zachęcamy uczniów naszej szkoły, w szczególności wszystkich miłośników książek, do podjęcia tego czytelniczego wyzwania.

Konkurs Zmierzyć się (z) czytaniem polega na przeczytaniu jak największej ilości książek (mierzonej ilością centymetrów pochodzących z grzbietów książek). Jest to konkurs długofalowy i trwać będzie od 14 listopada 2016 roku do 2 czerwca 2017 roku. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: grupowej (klasy 1-3 szkół podstawowych, grupy przedszkolne) i indywidualnej (uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych).