Zbiórka dla osób bezdomnych.

• Sty 31 / 2022
  • Możliwość komentowania Zbiórka dla osób bezdomnych. została wyłączona

Zbiórka dla osób bezdomnych.

„Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Od 3 lat w okresie zimowym w Naszej Szkole jest organizowana zbiórka darów dla osób bezdomnych – podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio (więcej informacji o zadaniach organizacji tutaj -> https://www.dzielopomocy.pl/).

Do tej pory razem z Oddziałami przedszkolnymi zbieraliśmy produkty długoterminowe oraz ciepłe szaliki i czapki. W tym roku w zbiórkę chcemy zaangażować wszystkie dzieci i młodzież z Naszej Szkoły.

Obecnie osoby bezdomne będą najbardziej potrzebować KAWY ROZPUSZCZALNEJ (granulowanej) i CUKRU.
(Pokażmy, że osoby doświadczające wykluczenia np. z powodu bezdomności – chociaż wiemy, że też zdarza się to osobom z niepełnosprawnościami – też zasługują na szacunek i pomoc)
Zatem do Dzieła!

Będą 3 punkty zbierania produktów (przy głównym wejściu do szkoły, obok portierni), przy wejściu do Oddziałów zerówek oraz w Solnym Mieście.
Zbiórka potrwa od dziś do 14 lutego 2022 roku!

Serdecznie zapraszamy do udziału i dziękujemy za włączenie się w Akcję.

Joanna Przybyło wraz z Zespołem ds. Wolontariatu Szkolnego”