:::: MENU ::::

Zapisy dzieci na posiłki w SP 4 w Wieliczce.

  • Sie 20 / 2021
  • Możliwość komentowania Zapisy dzieci na posiłki w SP 4 w Wieliczce. została wyłączona
Aktualności

Zapisy dzieci na posiłki w SP 4 w Wieliczce.

Od 23 sierpnia 2021 r. przyjmujemy zapisy Dzieci na posiłki w SP 4 w Wieliczce. Właściwą formą zapisania Dziecka na obiady jest wysłanie poniższych informacji w formie mailowej na adres kontakt@pracownia-smaku.pl:

-Imię i Nazwisko Dziecka
-Klasa Dziecka
-Wybrany posiłek (zupa solo, drugie danie solo lub pełny zestaw obiadowy)
-Data rozpoczęcia dostaw
-Adres mailowy do założenia konta w aplikacji LiveKid
-Numer telefonu
 
Na podstawie tych danych zostaną utworzone konta w aplikacji LiveKid, którą to aplikację ściągamy na telefon lub logujemy się na stronie www, używając podanego w zgłoszeniu adresu mailowego i wygenerowanego przez aplikację hasła tymczasowego, które zostanie wysłane po założeniu przez Nas konta.
 
Po zalogowaniu aplikacja pozwala na:
-zmianę zadeklarowanego posiłku na inny
-sprawdzenie aktualnego salda rachunków
-płatności on-line rachunków
-sprawdzenie aktualnego jadłospisu
-odwołanie posiłków 
-kontakt bezpośrednio z cateringiem za pomocą „chatu”.
Dowolne zmiany na Koncie, możemy wprowadzić maksymalnie w dniu dostawy do godziny 7:00.
 
Rachunki za wyżywienie będą wystawiana ostatniego dnia każdego miesiąca, również za pomocą aplikacji LiveKid .
 
Przyjmuje się, że właściwą formą odwołania posiłków jest własnoręczne odwołanie za pomocą aplikacji, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Inne formy odwołań lub zmiany w posiłkach, typu mail, telefon lub SMS, nie będą brane pod uwagę  i będą generować dodatkowe koszty.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy! 
 
Zespół „Pracowni Smaku”.”
Top
Wielkość czcionki
Kontrast