:::: MENU ::::

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

  • Cze 24 / 2024
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2023/2024. została wyłączona
Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

       Zakończenie roku szkolnego to zawsze emocjonujący moment, pełen refleksji, radości, wyzwań. Dla niektórych uczniów to czas pożegnania się z kolegami i nauczycielami, dla innych to okazja do świętowania osiągniętych sukcesów i zasłużonego odpoczynku.
      21 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieliczce odbyły się akademie podsumowujące rok szkolny 2023/2024. Podczas uroczystości wspólnie odśpiewaliśmy hymn szkoły, zachwycaliśmy się występami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów z różnych klas. Każdy mógł zaprezentować swoje talenty i umiejętności, co dodatkowo uświetniło atmosferę tego wyjątkowego dnia.
      Nastąpiło również rozdanie świadectw i nagród za osiągnięcia w nauce oraz w różnych dziedzinach sportowych i artystycznych.
      W tym roku nagrodę „Mały Nobel”, ufundowaną przez Radę Rodziców, otrzymali Tomasz Uszkur (kl. 8a) i Filip Ziajka (kl. 7d). Nagrodą „Talent Roku” wyróżnieni zostali Maciej Czechowski (kl. 8a) i Anna Zimowska (kl. 7c). List Gratulacyjny Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka odebrała Julia Mich (kl. 8c). Najlepszym sportowcem w bieżącym roku szkolnym został Krzysztof Surówka (kl. 8a). Za wyjątkową aktywność społeczną w Samorządzie Uczniowskim podziękowanie otrzymała Maja Janeczek (kl. 7b). Tytuł „Czytelnika roku 2023/2024” w klasach 1-3 odebrał Jan Wójcik (kl. 2a), a w oddziałach 4-8 – Aleksandra Łukasik (kl. 6d).
      Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład w przygotowanie uroczystości. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok szkolny i nowe wyzwania, które przyniesie ze sobą.

 

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast