Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

• Lip 02 / 2015
  • Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 została wyłączona

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Już za parę dni za dni parę ….

Tymi słowami uczniowie klasy III c pod kierunkiem Pani Iwony Walczak pożegnali rok szkolny i przywitali wakacje. W tym uroczystym dniu Pani Dyrektor Maria Zadrożniak podziękowała całej społeczności szkolnej za udany rok szkolny, który obfitował w sukcesy uczniów i nauczycieli. Wręczyła podziękowania rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w pracę szkoły i życzyła nam wszystkim odpoczynku i udanych wakacji

Po mszy świętej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie klas szóstych. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Maria Zdrożniak wręczyła Nagrodę Jerzmanowskiego – Wojciechowi Goleni z klasy V A. Uczniowie osiągający najwyższe oceny w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Pani Dyrektor Maria Zadrożniak podziękowała wszystkim uczniom za wysokie oceny w nauce, a  w szczególności szóstoklasistom, którzy bardzo dobrze napisali sprawdzian. W części artystycznej wystąpiły trzy klasy szóste, które w zabawny sposób podziękowały uczącym ich przez trzy lata nauczycielom. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych i  słonecznych wakacji ! Do zobaczenia we wrześniu!