Zabłyśnij talentem czyli Gala Talentów w klasach młodszych

• Kwi 06 / 2016
  • Możliwość komentowania Zabłyśnij talentem czyli Gala Talentów w klasach młodszych została wyłączona

Zabłyśnij talentem czyli Gala Talentów w klasach młodszych

21 marca w naszej szkole odbyła się coroczna Gala Talentów. Hasło „Zabłyśnij talentem” zgromadziło najbardziej utalentowanych uczniów klas 1-3, którzy zaprezentowali swoje zainteresowania, pasje i uzdolnienia.

W centrum sceny znalazła się plansza, której kolejno zapalające się gwiazdy symbolizowały  poszczególne talenty: taneczny, lingwistyczny, aktorski, muzyczny, naukowy, plastyczny i sportowy. Uczestnicy prezentowali się zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Ich występy przeplatane były ciekawymi aktywnościami, w które zaangażowani byli wszyscy obecni na sali uczniowie.

Na zakończenie wystąpił pan Tomasz Bętkowski z prezentacją gimnastycznych umiejętności trenerskich.

W ramach prezentacji talentu plastycznego przygotowana została wystawa pt. ArtSzafa, gromadząca prace najbardziej utalentowanych uczniów. Nadal można ją obejrzeć na dolnym korytarzu naszej szkoły.

Każdy z uczestników Gali Talentów otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Był to wyjątkowy dzień – najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwe gwiazdy na scenie.