Wyjazd szkoleniowy Euroweek.

• Kwi 18 / 2024
  • Możliwość komentowania Wyjazd szkoleniowy Euroweek. została wyłączona

Wyjazd szkoleniowy Euroweek.

W dniach 6-10 kwietnia niektórzy uczniowie z klas siódmych i ósmych przebywali w Międzygórzu w ramach szkoleń przeprowadzanych od wielu lat przez fundację Euroweek. Nasi uczniowie pod okiem dwóch anglistek, pani Nyczyk oraz pani Kowalskiej, brali udział w zajęciach organizowanych przez wolontariuszy z Azji, Ameryki Południowej, Środkowej oraz Afryki. Podczas zajęć praca w małych grupach rozwijała w uczniach umiejętności społeczne, współdziałanie oraz bycie liderem. Owocem pracy zespołowej były liczne prezentacje w języku angielskim, które kształtowały w uczniach odwagę do swobodnego posługiwania się językiem obcym oraz przełamywały tremę sceniczną. Ciekawym punktem szkoleń były prezentacje wolontariuszy o krajach, z których pochodzą. Dodatkowo, urokliwe miejsce, w którym odbywało się szkolenie, jak również piękna pogoda, zachęcała uczniów do korzystania z darów natury: zieleni, wodospadu, gór i potoku. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni i wyrazili chęć udziału w podobnym wyjeździe w przyszłym roku.