:::: MENU ::::

Wspaniale znają lektury!

  • Maj 18 / 2023
  • Możliwość komentowania Wspaniale znają lektury! została wyłączona
Aktualności

Wspaniale znają lektury!


W naszej szkole odbył się konkurs pn. „Mistrz czytania”. Rywalizacja cieszyła się wśród uczniów dużą popularnością, wzbudziła wiele emocji, pytań, zapoczątkowała dyskusję na temat ulubionych książek.
Konkurs dotyczył treści i problematyki „Mikołajka” oraz „Małego Księcia”. Pytania sprawdzały znajomość informacji na temat świata przedstawionego, umiejętności rozpoznania bohaterów na podstawie wskazanych fragmentów, odczytywania znaczeń zaprezentowanych symboli, określania nauki płynącej z utworu.
Warto dodać, że wszyscy rywalizujący wykazali się bardzo dobrą znajomością treści i problematyki wskazanych dzieł literackich. Uzyskali wysokie wyniki. Gratulujemy laureatom konkursu oraz wszystkim uczestnikom!

Małgorzata Kardas, Beata Kukiełka

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast