Wolontariat w SP nr 4

• Lis 16 / 2018
  • Możliwość komentowania Wolontariat w SP nr 4 została wyłączona

Wolontariat w SP nr 4

1. W naszej szkole trwa zbiórka rzeczy potrzebnych Małym Pacjentom Oddziału Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie. Zbierane są nowe koce i pościel, wszelkiego rodzaju gry: planszowe i edukacyjne, puzzle, materiały plastyczne, książki, zabawki itp… Ważne, by były to rzeczy nowe! Zbiórka trwa do 23 listopada 2018 roku. Dary można składać w holu głównym szkoły.

2. Serdecznie zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej akcji na rzecz budowy Domu Hospicyjnego dla Dzieci na Podkarpaciu! Nasi wolontariusze /mający identyfikatory/ będą zbierać pieniążki w szkole do puszek w dniach 19 – 26 listopada 2018, a w niedzielę 25.11. po mszy świętej o godzinie 11.00. /tutaj będą wraz z Rodzicami/. Nasi uczniowie pomagają w ramach sztabu nr 74. Informacje dotyczące działań wolontariuszy znajdują się na tablicy w holu głównym szkoły.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

3. Spotkania ,,Koła Młodych Wolontariuszy” odbywają się w środy – 17.15 i czwartki – 14.40 /po wcześniejszym ustaleniu/

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu: p: T. Gancarz-Uran, I. Glac, E. Woźniak, A. Rybus, J. Dobosz, M. Opoka.