Warsztaty plastyczne – świąteczne palmy

• Mar 23 / 2016
  • Możliwość komentowania Warsztaty plastyczne – świąteczne palmy została wyłączona

Warsztaty plastyczne – świąteczne palmy

9 marca 2016 roku w ramach projektu „Rodzic Partnerem Szkoły” rodzice klasy III a spotkali się aby wspólnie wykonać świąteczne palmy. W trakcie warsztatów rodzice wraz ze swoimi dziećmi z przyniesionych materiałów wykonali przepiękne kolorowe palmy. W czasie wspólnej pracy był czas na rozmowy i śmiech co na pewno jeszcze bardziej zintegrowało zespół klasowy i rodziców. Dzieci  własnoręcznie zrobione palmy dumnie prezentowały je swoim kolegom. W tym dniu także odbył się klasowy kiermasz świąteczny. Zgromadzone w ten sposób pieniądze w wysokości 500 zł zostały przekazane uczniowi naszej szkoły Mateuszkowi.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie. Mamy nadzieję że uda nam się jeszcze nie raz spotkać w takim gronie i wspólnie spędzić czas.