Warsztaty plastyczne – „Ozdoby świąteczne”

• Gru 15 / 2015
  • Możliwość komentowania Warsztaty plastyczne – „Ozdoby świąteczne” została wyłączona

Warsztaty plastyczne – „Ozdoby świąteczne”

W ramach projektu „Rodzic Partnerem Szkoły” rodzice z klasy III d zorganizowali warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbyły się 10 grudnia. Prowadzącą warsztaty była pani Monika Zięcina. Udział i pomoc w przeprowadzeniu warsztatów ofiarowały także następujące panie: Anna Bijak, Joanna Kołodziejczyk i Dorota Mazur. Do zajęć przyczyniła się również pani Aneta Cekiera, która zakupiła potrzebne materiały Zaangażowane dzieci , jak i rodziców było ogromne, a efekty wyśmienite. Dowodem były piękne ozdoby świąteczne, które wprowadziły nas w świąteczną atmosferę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak ogromne zaangażowanie.