THE ALIEN GRAMMAR SHOW

• Mar 13 / 2016
  • Możliwość komentowania THE ALIEN GRAMMAR SHOW została wyłączona

THE ALIEN GRAMMAR SHOW

Uwaga, w naszej szkole wylądowali obcy! Możecie ich zdemaskować tylko z pomocą Agentów w czerni… Tymi słowami aktorzy z międzynarodowej grupy The Bear Educational Theatre rozpoczęli interaktywny i bardzo energiczny spektakl o wartkiej i zaskakującej akcji. Przedstawienie w języku angielskim odbyło się w naszej szkole 11 marca i zgromadziło na widowni uczniów klas piątych i szóstych. Mieli oni możliwość wzięcia udziału w przestawieniu i odegrania powierzonych im ról. Uczniowie byli bardzo aktywni, wyśmienicie się bawili i jednocześnie ćwiczyli język angielski. Reagowali na polecenia w tym języku, konstruowali poprawne gramatycznie pytania, jak również rozpoznawali te niepoprawne. Dzięki temu pomogli w schwytaniu obcych, którzy przybyli do naszej szkoły.  Wszyscy świetnie się bawili poprzez tak interesujące połączenie nauki i zabawy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spektaklu!