TALENTOWISKO W KLASIE III D”

• Mar 15 / 2016
  • Możliwość komentowania TALENTOWISKO W KLASIE III D” została wyłączona

TALENTOWISKO W KLASIE III D”

Dnia 29 lutego w klasie III d odbyło się „Klasowe Talentowisko” dla babć, dziadków i rodziców.

Na początku uczniowie przedstawili krótką część artystyczną dla przybyłych gości. Następnie  prezentowali bardzo różnorodne talenty i zainteresowania. Były to następujące umiejętności: wokalne, instrumentalne, plastyczne, gimnastyczne itp. Jeden z uczniów interesujący się historią zorganizował wystawkę  swoich zbiorów  i okazów historycznych.  Niektórzy uczniowie wykazali się świetnymi umiejętnościami informatycznymi  i przedstawili  różne prezentacje multimedialne.

Zakończenie imprezy klasowej było uwieńczone słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Przybyli goście byli bardzo zaskoczeni tak różnorodnymi zainteresowaniami dzieci i bardzo im się  to spotkanie podobało.