65. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – eliminacje gminne

• Mar 10 / 2020
  • Możliwość komentowania 65. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – eliminacje gminne została wyłączona

65. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – eliminacje gminne

3 i 5 marca laureaci XIX Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Joanna Mamczyńska (3d), Natalia Szatkowska (5d), Kacper Adamczyk (7b) oraz Małgorzata Kozioł (8a) uczestniczyli w gminnych eliminacjach do 65. Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego.
Reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się w recytatorskich szrankach z wieloma konkurentami. W kategorii klas IV-VI 2. lokatę zajęła Natalia Szatkowska (jury nie przyznało I miejsca) i tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w turnieju, zaś Natalce życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.

Więcej informacji na stronie oraz zdjęcia, dostępne na stronie:

www.ckit.wieliczka.eu/65-ogolnopolski-konkurs-recytatorski-eliminacje-gminne/