SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA.

• Lis 07 / 2023
  • Możliwość komentowania SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA. została wyłączona

SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA.

W tym roku Szkolne Koło Wolontariatu, stara się zdobyć  certyfikat „Szkoła z pasją pomagania”. Działamy na rzecz fundacji Alma Spei Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

W chwili obecnej bierzemy udział w akcji dotyczącej zbiórki funduszy. Uczniowie naszej szkoły otrzymali list od ośmioletniej Gai podopiecznej Hospicjum. Chcemy spełnić jej marzenia w ramach „Akcji Mikołajkowej”. Dziewczynka marzy o zabawkach:

– Lalka dziewczynka Rdzenna Amerykanka 38cm Miniland Doll

– tor   Lillabo

– kosz warzyw DUGTIG

Aby spełnić marzenia Gai potrzebujemy wsparcia społeczności naszej szkoły, dlatego postanowiliśmy przygotować „Kiermasz Przetworów Jesiennych”.

W dniach od 6.11. do 13.11. od godziny 7.45 do godziny 8.00 oraz na każdej długiej przerwie przy portierniach wolontariusze będą zbierać przetwory domowej roboty (soki, dżemy, surówki, ogórki kiszone, grzybki itd.)

Wszystkie zebrane przetwory będą wystawione do sprzedaży na „Kiermaszu Przetworów Jesiennych” w dniach 14,15,16 listopada przed lekcjami i na każdej przerwie do godziny 14stej.

Prosimy, włączcie się w akcję, pomóżcie zebrać nam pieniążki, aby móc spełnić marzenia Gai.

*każdy uczeń/uczennica, który przyniesie przetwory otrzyma cząstkową ocenę wzorową z zachowania.

Wolontariusze SPzOI nr4 w Wieliczce

wraz z Opiekunkami Sabiną Gawędą i Anną Pabian