Szkoła Promująca Zdrowie

• Paź 28 / 2017
  • Możliwość komentowania Szkoła Promująca Zdrowie została wyłączona

Szkoła Promująca Zdrowie

Z radością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do grona małopolskich placówek oświatowych, które posiadają certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie” nadawany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Starania o uzyskanie tego certyfikatu trwały kilka lat. Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice podejmowali wiele działań mających na celu rozwijanie świadomości znaczenia zdrowego trybu życia, kształtowanie zdrowych nawyków, tak żywieniowych jak i związanych z aktywnością fizyczną, propagowanie wiedzy i działań ekologicznych, a także uwrażliwianie na potrzeby innych ludzi.

Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione. Przede wszystkim jednak mamy nadzieję, że prowadzone działania, które  będą kontynuowane,  wpłyną na lepsze samopoczucie i kondycję wszystkich członków społeczności szkolnej, a więc  uczniów, ich rodzin oraz  pracowników szkoły.

Jest to inwestycja w nasze zdrowie!

Zespół do Promocji Zdrowia:  A.Gumuła, A.Perek, A.Pietras, M.Jastrzębska, M.Kokor, K.Lewandowska, M.Opoka, A.Grabowska