• Mar 19 / 2024
  • Możliwość komentowania SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ETAPIE GMINNYM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. została wyłączona

W dniach 12-13 marca bieżącego roku odbyły się w Wielickim Centrum Kultury eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowały następujące
osoby:
TURNIEJ RECYTATORSKI ( kl. I-III)
• Blanka Lach (1E)
• Alicja Stojek (1G)
• Ewa Lachowicz (2E)
• Iga Sikorska (3E)
• Emilia Nowosadzka (3F)
• Vira Pavlova (3F)

TURNIEJ RECYTATORSKI (kl. IV-VI)
• Hanna Szatkowska (4B)
• Emilia Lachowicz (5C)
• Anna Wójcicka (5F)

TURNIEJ RECYTATORSKI (kl.VII- VIII)
• Anna Zimowska (7C)
• Wiktoria Smolińska (8C)
TURNIEJ „POEZJA ŚPIEWANA:
• Natalia Bartłomowicz (5C)
• Zuzanna Pukalska (5C)

W turnieju recytatorskim (kategorii klas I-III) pierwsze miejsce zajęła: Alicja Stojek; wyróżnienia otrzymały: Blanka Lach, Emilia Nowosadzka i Vira Pavlova.
      W turnieju recytatorskim (kategorii klas IV-VI) trzecie miejsce zajęła: Anna Wójcicka; wyróżnienia otrzymały: Emilia Lachowicz, Hanna Szatkowska
      Do etapu powiatowego zakwalifikowały się nasze dwie uczennice: Alicja Stojek z klasy 1G oraz Anna Wójcicka z klasy 5F.

Laureatkom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim pozostałym uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy odwagi do wystąpienia na scenie oraz wysiłku włożonego w przygotowania.

Agnieszka Baś, Magdalena Baran