Sukcesów językowych ciąg dalszy

• Maj 15 / 2016
  • Możliwość komentowania Sukcesów językowych ciąg dalszy została wyłączona

Sukcesów językowych ciąg dalszy

Uczniowie klas piątych po raz kolejny  wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego „OLIMPUS”, tym razem w sesji zimowej. Ogromny sukces odniósł uczeń klasy 5d Kamil Kasperek, który uzyskał tytuł laureata i zajął 1. miejsce w kraju. Uczeń klasy 5c, Kacper Bill także został laureatem,  zajmując 3. miejsce. Uczennica klasy 5d, Milena Gach zdobyła miejsce 8. i również znalazła się w gronie laureatów.

W ubiegłym tygodniu, uczniowie klas młodszych także mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności językowych.  Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w IV Gminnym Konkursie  Recytatorsko-Muzycznym „The Young Rhymes Tournament”. Występy  naszych uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Jury konkursu także wyraziło swoje uznanie i zdecydowało nagrodzić dwoje spośród nich. Kacper Adamczyk, uczeń klasy 3b zajął 3. miejsce w kategorii recytatorskiej. Uczennica klasy 3a, Magdalena Szymacha zajęła 2. miejsce w kategorii wokalnej.

Uczniowie zostali przygotowani do konkursów przez panią Klaudię Kłusek, nauczycielkę języka angielskiego.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!