Sukces Natalii Szatkowskiej w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

• Kwi 06 / 2018
  • Możliwość komentowania Sukces Natalii Szatkowskiej w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim została wyłączona

Sukces Natalii Szatkowskiej w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

W marcu 2018 roku odbyły się kolejne etapy 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. W wyniku szkolnych elimanacji zakwalifikowali się do nich następujący uczniowie:

z klas 1-3 Natalia Szatkowska

z klas 4 Helena Kudyk

z klas 5 Daria Gładyś

z klas 6 Małgorzata Kozioł

z klas 7 Paulina Tatko.

Nagrodę specjalną otrzymał Kacper Adamczyk, który zachwycił jury muzyczną interpretacją repertuaru Marka Grechuty.

Ogromny sukces w podczas eliminacji gminnych odniosła Natalia Szatkowska – zajęła II miejsce. Tym samym zakwalifikowała się do  etapu powiatowego i zdobyła I nagrodę. Serdeczne gratulacje za ten sukces należą się nie tylko Natalii, ale także jej Rodzicom oraz wychowawczyni klasy 3d – Pani Iwonie Walczak, która na co dzień rozwija jej zdolności.

Dorota Machno

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Sukces-Natalii-Szatkowskiej