„STOP Cyberprzemocy”

• Lis 20 / 2017
  • Możliwość komentowania „STOP Cyberprzemocy” została wyłączona

„STOP Cyberprzemocy”

Sieć obecnie staje się „drugim życiem” młodych ludzi. Tam nawiązują przyjaźnie, ale również w sieci dość często dochodzi do aktów agresji skierowanych przeciw konkretnej osobie czy osobom. Dlatego tak ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi rodzicom na zagrożenia płynące z sieci oraz jaką istotną funkcję profilaktyczną pełni kontrola rodzicielska w tym obszarze. W związku z tym w dniu 14/11/2017 r. nasza szkoła zorganizowała dla rodziców wszystkich klas I-VII spotkanie szkoleniowe z cyberprzemocy. Szkolenie poprowadził mł. asp. Mariusz Niedzielski z Ogniwa ds. Nieletnich Komisariatu Policji V w Krakowie. Wykład na temat „Cyberprzemoc” urozmaicony został bardzo ciekawą multimedialną prezentacją przygotowaną specjalnie na to spotkanie.

Dorota Michałowicz