Spotkanie z Piotrem Kuletą – utytułowanym polskim kajakarzem.

• Lis 08 / 2023
  • Możliwość komentowania Spotkanie z Piotrem Kuletą – utytułowanym polskim kajakarzem. została wyłączona

Spotkanie z Piotrem Kuletą – utytułowanym polskim kajakarzem.

7 listopada klasa 4E zorganizowała spotkanie z Piotrem Kuletą, z trenerem personalnym, nauczycielem wychowania fizycznego, a przede wszystkim utytułowanym polskim kajakarzem ( m.in. olimpijczykiem z Londynu, wicemistrzem świata, brązowym medalistą mistrzostw świata, mistrzem Europy, oraz brązowym medalistą Letniej Uniwersjady).

Uczniowie z tej okazji udekorowali salę, przygotowali prezentację -niespodziankę oraz poczęstunek, a także mieli okazję zadać kilka pytań dotyczących pasji naszego gościa. Spotkanie stało się inspiracją w poszukiwaniu i odkrywaniu własnych talentów, wytrwałym dążeniu do celu, jak również było okazją do wzajemnego współdziałania między uczniami.