Spotkanie z młodym autorem

• Mar 16 / 2017
  • Możliwość komentowania Spotkanie z młodym autorem została wyłączona

Spotkanie z młodym autorem

W marcu odbyło się w naszej szkole „Spotkanie z Młodym Autorem”. Kilkoro uczniów z klas trzecich (Aleksandra Piotrowska, Dorota Cabaj, Natalia Ciężkowska z III a, Daria Matyga, Maja Mleczko, Magdalena Dzięgiel i Maja Kita z III c oraz Maja Misiołek  i Michał Wieleba z IIId) ujawniło swój talent literacki. W trakcie spotkania Młodzi Autorzy próbowali odpowiedzieć na pytanie, co daje im pisanie wierszy i opowiadań. Następnie zaprezentowali swoje dzieła. Spotkanie upłynęło w przyjemnej atmosferze i zakończyło się wręczeniem drobnych upominków oraz zapewnieniem ze strony uczniów, że nie zaprzestaną rozwijania swojego talentu!

Agnieszka Baś- organizator spotkania