Ślubowanie i pasowanie „pierwszaków”

• Paź 26 / 2018
  • Możliwość komentowania Ślubowanie i pasowanie „pierwszaków” została wyłączona

Ślubowanie i pasowanie „pierwszaków”

Uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych przebiegła w miłej i podniosłej atmosferze. Pierwszaki wykazały się wiedzą i dojrzałością szkolną. Uczniowie stanęli na wysokości zadania prezentując swoje umiejętności recytatorskie, polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze, muzyczne i interpersonalne.

Po złożeniu uroczystej przysięgi na sztandar szkoły, uczniowie zostali pasowani przez Panią Dyrektor poprzez dotknięcie ołówkiem ramienia i przyjęci do grona społeczności szkolnej. Ten fakt wprawił uczniów w dobry humor, a dla rodziców był powodem do dumy z postawy młodych adeptów naszej szkoły.

Był to dzień wielkich emocji, radości oraz licznych niespodzianek oraz prezentów od rodziców.

Wychowawcy klas pierwszych składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowanie uroczystości dla dzieci.

Nauczyciele klas pierwszych