REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

• Cze 08 / 2021
  • Możliwość komentowania REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. została wyłączona

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Szanowni Państwo!
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji uzupełniającej 14 czerwca 2021 r. o godz. 8:00 rozpocznie się rejestracja kandydatów do klas I szkół podstawowych, która potrwa do 15 czerwca 2021 r. do godz. 15:00.
Rekrutacja uzupełniająca dotyczy kandydatów zamieszkałych poza obwodem wybranej szkoły i prowadzona jest na wniosek rodziców.
Uczniowie zamieszkali w obwodzie danej szkoły podstawowej przyjmowani są do tej szkoły z urzędu na podstawie zgłoszenia dokonanego przez rodziców.
W celu zapoznania się z ofertą szkoły należy skorzystać z linku do strony internetowej szkoły, w których prowadzony jest nabór uzupełniający:
Oferta szkoły dostępna na stronie: www.sp4wieliczka.pl
Limit miejsc dla kandydatów spoza obwodu: 9