Recytatorskie sukcesy CZWÓRKI

• Lut 14 / 2016
  • Możliwość komentowania Recytatorskie sukcesy CZWÓRKI została wyłączona

Recytatorskie sukcesy CZWÓRKI

9 lutego  2016 roku odbył się gminny etap 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowany przez Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów.

Jako pierwsi zmierzyli się reprezentanci klas I-III, a wśród nich  Kacper Adamczyk z klasy 3b oraz Maja Misiołek z klasy 2e. Ich występy spotkały się z uznaniem Jury, które przyznało Kacprowi III miejsce, a Mai wyróżnienie.

W kategorii klas IV-VI  naszą szkołę reprezentowali Stanisław Zarański z klasy 5a , Gabriela Mączka z klasy 6a oraz Gabriela Niedbała z klasy 6a.  Występy naszych uczestników zostały wysoko ocenione przez Jury. Stanisław Zarański uzyskał I miejsce, Gabriela Mączka II, a Gabriela Niedbała została wyróżniona

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!