„Przerwa na czytanie” w naszej szkole – podsumowanie akcji.

• Paź 28 / 2021
  • Możliwość komentowania „Przerwa na czytanie” w naszej szkole – podsumowanie akcji.  została wyłączona

„Przerwa na czytanie” w naszej szkole – podsumowanie akcji.

19 października 2021 roku odbyła się w naszej szkole akcja czytelnicza „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
       W akcji wzięli udział: Panie Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i pracownicy administracji – w sumie 350 osób. Tym samym rekord szkoły z ubiegłego roku został pobity. Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę pożyteczną akcję, bardzo serdecznie dziękujemy.
       W ubiegłym tygodniu zakończył się „Jesienny kiermasz książek z księgarnią Tuliszków” – wydarzenie czytelnicze towarzyszące akcji. Ponieważ cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Czytelników, na początek grudnia zaplanowany został kiermasz świąteczny.
       Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym dla klas I – VIII „Z książką mi do twarzy”. Termin składania prac konkursowych został przedłużony do 10 listopada 2021 roku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Nauczyciele – bibliotekarze i zespół promocji czytelnictwa