„Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

• Paź 06 / 2021
  • Możliwość komentowania  „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. została wyłączona

„Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Serdecznie zapraszamy Dyrekcję szkoły, wszystkich nauczycieli, uczniów i pracowników administracji do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
        Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe i zachęcenie ich do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. W naszej szkole „Przerwa na czytanie” odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 roku. Zachęcamy do włączenia się w tę pożyteczną akcję i wybranie jednej, dowolnej przerwy na czytanie w tym dniu. Może dzięki nam uda się pobić zeszłoroczny rekord?
       Wydarzeniami towarzyszącymi akcji będą konkurs fotograficzny dla klas I – VIII „Z książką mi do twarzy” oraz „Jesienny kiermasz książek z księgarnią Tuliszków”. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Zachęcamy do udziału!

Nauczyciele – bibliotekarze oraz zespół rozwoju i promocji czytelnictwa