Pomóżmy naszej szkole wygrać 1000 książek!

• Lis 01 / 2020
  • Możliwość komentowania Pomóżmy naszej szkole wygrać 1000 książek! została wyłączona

Pomóżmy naszej szkole wygrać 1000 książek!

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Empiku „1000 powodów, by czytać”. Warunkiem zgłoszenia było wykonanie przez uczniów pracy plastycznej na powyższy temat i zredagowanie tekstu „Czytam, bo…”. Nagrodą główną w konkursie są: pakiet 1000 książek na kwotę 25 tysięcy złotych z listy tytułów przekazanych przez organizatora oraz 3 czytniki PocketBook z katalogiem ponad 30 tysięcy e-booków z przeznaczeniem do udostępnienia w bibliotece szkolnej. Nagrodę główną otrzyma 10 szkół w całym kraju: 5 liczących do 120 uczniów i 5 – powyżej 120 uczniów. Zwracamy się do całej społeczności szkolnej z gorącą prośbą o głosowanie na naszą szkołę. W ubiegłych latach placówki w powiecie wielickim wygrywały książki. Jeżeli będziemy działać wspólnie, nam też może się udać! Głosowanie będzie trwało od2 listopada 2020r. od godziny 12.00. do 2 grudnia 2020r. do godziny 23.59.

Glosujący mogą oddawać jeden głos w każdym dniu trwania głosowania. Odbywa się ono wyłącznie w Aplikacji mobilnej Empiku. Oto link do konkursu: https://www.empik.com/biblioteki, pod którym znajduje się m.in. szczegółowy regulamin, a w zakładce „Jak głosować” – praca konkursowa reprezentująca nasza szkołę.
Liczymy na pomoc i mobilizację całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w wykonanie prac plastycznych i gratulujemy kreatywności. Naszą szkołę w konkursie reprezentuje praca autorstwa Antoniego Goneta – ucznia klasy 7d.

Osoby koordynujące przebieg konkursu w szkole:
Małgorzata Jastrzębska – nauczyciel – bibliotekarz,
Ewa Drabik – nauczyciel – plastyki,
Patrycja Kica – koordynator edukacji czytelniczej,
Alicja Pankiewicz – nauczyciel – bibliotekarz.