Podsumowanie Rywalizacji Szkół w Powiecie Wielickim

• Paź 08 / 2016
  • Możliwość komentowania Podsumowanie Rywalizacji Szkół w Powiecie Wielickim została wyłączona

Podsumowanie Rywalizacji Szkół w Powiecie Wielickim

W dniu 04.10.2016 w sali konferencyjnej  Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym odbyło się podsumowanie rywalizacji szkół w Powiecie Wielickim we Współzawodnictwie Sportowym dzieci i młodzieży za rok szkolny 2015/2016.

W kategorii szkół  podstawowych nagrodzone zostały: SP Niepołomice (351 pkt), SP 3 Wieliczka (185 pkt), SP Kłaj (174 pkt), SP Gdów (169 pkt), SP 4 Wieliczka (156 pkt), SP Węgrzce Wielkie (128 pkt).

Wyróżnienia sportowcom, nauczycielom oraz dyrektorom szkół wręczyli: Waldemar Gramek, prezes zarządu Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego, Dariusz Zawiślan, prezes zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wieliczce oraz przewodniczący Rady Powiatu Wielickiego Marek Burda.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom reprezentującym naszą Szkołę w zawodach sportowych.

Dorota Badoń