„PODARUJ LEKTURĘ BIBLIOTECE”

• Lis 09 / 2017
  • Możliwość komentowania „PODARUJ LEKTURĘ BIBLIOTECE” została wyłączona

„PODARUJ LEKTURĘ BIBLIOTECE”

Biblioteka Szkolna oraz Zespół do Spraw Wolontariatu SPzOI Nr 4 w Wieliczce zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „PODARUJ LEKTURĘ BIBLIOTECE”. Celem akcji jest WZBOGACENIE KSIĘGOZBIORU o potrzebne uczniom LEKTURY.

Jeżeli posiadasz w domu DOWOLNĄ LEKTURĘ Z KLAS 1-8, przeczytałeś ją i nie jest Ci już potrzebna – przekaż ją do naszej Biblioteki. WYSTARCZY NAWET JEDNA UWOLNIONA KSIĄŻKA z własnej kolekcji. Przekazane książki będą służyć innym Czytelnikom.

Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i sympatyków książek do DOBROWOLNEGO WSPARCIA BIBLIOTEKI. Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych, akcja spotka się z ŻYCZLIWYM PRZYJĘCIEM I ZAINTERESOWANIEM.

Książki można przekazywać DO KOŃCA KWIETNIA 2018 ROKU bezpośrednio do Biblioteki Szkolnej lub zostawiać na specjalnym regale przy Bibliotece wraz z opisem od kogo i ile pozycji zostało podarowanych. Lista z nazwiskami ofiarodawców zostanie zamieszczona na Tablicy Akcje Czytelnicze w Szkole na HONOROWEJ LIŚCIE DARCZYŃCÓW BIBLIOTEKI. Można także zastrzec sobie anonimowy udział w akcji.

Za wszystkie dary już dziś SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Nauczyciele Bibliotekarze oraz przedstawiciel Wolontariatu Szkolnego:
Alicja Pankiewicz
Monika Pierzynka