Poczytajmy

• Cze 10 / 2021
  • Możliwość komentowania Poczytajmy została wyłączona

Poczytajmy

W drugim semestrze mijającego roku szkolnego uczniowie klas 4e, 5c, 6e, 7a, 7b oraz 7e zaangażowali się w realizację projektu edukacyjnego PoczytajMy, którego celem jest wspieranie czytelnictwa. W ramach programu młodzież zorganizowała akcję: „Tolkiena każdy czytać może”, popularyzowała twórczość pisarską Beaty Ostrowickiej, a także przeprowadziła dla młodszych koleżanek i kolegów spotkania czytelnicze (online i na żywo), w czasie których czytała „wiosenną” poezję, baśniową klasykę oraz nowości wydawnicze. Wspólna praca wyzwoliła uczniowską kreatywność, rozwinęła talenty i wyposażyła w nowe umiejętności, ale przede wszystkim stała się znakomitą okazją do zabawy.

Za ten inspirujący czas z książką dziękujemy wszystkim czytającym i słuchającym.