Pasje naszych rodziców!

• Lut 19 / 2016
  • Możliwość komentowania Pasje naszych rodziców! została wyłączona

Pasje naszych rodziców!

Mając świadomość jak ważna jest współpraca rodziców ze szkołą, rodzice uczniów klasy II d już w ubiegłym roku szkolnym zaangażowali się w organizację dla dzieci szeregu ciekawych zajęć. Były to dla dzieci niezwykle interesujące lekcje, ponieważ rodzice mistrzowsko prowadzili te spotkania!

W klasie pierwszej zorganizowane zostały zajęcia z robotyki, zajęcia na temat pracy strażnika celnego oraz pokaz tropienia przeszkolonego psa, zajęcia z fizjoterapii prowadzone w Ośrodku Zdrowia w Wieliczce, a także zajęcia w Straży Pożarnej w Wieliczce. Kontynuując dobrą współpracę oraz mając na uwadze szkolny projekt pt. „Rodzic partnerem szkoły” udało się zorganizować kolejne zajęcia. Tym razem również dla uczniów z klasy IIe. Były to zajęcia z tańca towarzyskiego, zajęcia Taekwondo z trzykrotnym mistrzem świata Panem Mateuszem Dylawerskim oraz specjalistyczne zajęcia z ratownictwa medycznego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas tych zajęć mieliśmy jeszcze jedną niespodziankę – mogliśmy z bliska zobaczyć wóz strażacki oraz karetkę pogotowia.

Dzięki tak owocnej współpracy rodziców dzieci w ciekawy sposób mogły zdobyć nową wiedzę i umiejętności. W dalszym ciągu rodzice z chęcią dzielą się swoimi zainteresowaniami i doświadczeniem, ucząc nas także szczerej radości dzielenia się z innymi. W szczególny sposób pragniemy podziękować rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację zajęć: p. Rafałowi Wielebie, p. Dorocie i Tomaszowi Grabowskim, p. Marcie Gonet, p. Katarzynie Frączek, p. Sławomirowi Jeziorskiemu, p. Marcinowi Wasikowi. Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy na co dzień angażują się w życie naszej klasy i szkoły.