• Gru 09 / 2021
  • Możliwość komentowania „Paczka dla Bezcennych”” świąteczna zbiórka na rzecz małych podopiecznych Fundacji. została wyłączona

W naszej szkole trwa świąteczna zbiórka artykułów niezbędnych do pielęgnacji niemowląt dla mam w trudnej sytuacji życiowej.

Lista potrzeb:
* chemia kosmetyczna dla maluszków i starszych dzieci (balsamy, oliwki, szampony, żele do mycia, kremy na odparzenia, kremy na buzie),
* pasty i szczoteczki do zębów,
* chusteczki nawilżane,
* chemia gospodarcza (proszki i płyny do prania ubranek dziecięcych, środki czystości, mydła w płynie, płyny do mycia butelek)
* butelki,
* smoczki,
* pieluchy flanelowe oraz tetrowe,
* ręczniki dla niemowląt.

W tym roku nie zbieramy żywności długoterminowej, gdyż Fundacja nie może zapewnić bezpiecznych warunków przechowywania żywności.

Wybrane produkty można przynosić do szkoły i włożyć je do specjalnie oznaczonego pudełka przy jednej i drugiej portierni. Trzecie pudło znajduje się w Solnym Mieście.

Zbiórka zakończy się we wtorek (21 grudnia), a Państwa Dary zostaną przekazane Fundacji, by cieszyć dzieci i dać ulgę ich Mamom.

Dziękujemy tym, którzy już wsparli Maluszki 🙂 oraz zapraszamy kolejne osoby 🙂

W akcję można włączyć się również przez wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem „Paczka dla Bezcennych – SP 4 Wieliczka”
Bank BNP Paribas
nr konta PL: 82 1600 1420 1883 6127 1000 0001

Jest też możliwość napisania do nas wiadomość z prośbą o listę zakupów dla konkretnej rodziny. Wyślemy wtedy rezultat zebranych przez nas informacji z konkretnymi potrzebami rodzin oraz marzeniami dzieci. Może część z nich uda nam się wspólnymi siłami spełnić!

Wszystkich gorąco zapraszamy do włączenia się w tę piękną akcję. Wiemy, że czas jest trudny. Wiemy, że każdy zajęty, zabiegany, zamyślony, ale taki mały bezinteresowny gest w kierunku drugiej osoby ma ogromną moc dla nas samych.