Ogromny sukces Macieja Czechowskiego!!!

• Mar 25 / 2024
  • Możliwość komentowania Ogromny sukces Macieja Czechowskiego!!! została wyłączona

Ogromny sukces Macieja Czechowskiego!!!

Uczeń klasy 8a MACIEJ CZECHOWSKI został laureatem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego 2023/2024 organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Aby otrzymać wymarzony tytuł, musiał przejść przez  trzy etapy: szkolny, rejonowy oraz wojewódzki oraz pokonać tysiące uczestników na poszczególnych etapach konkursu. Z tytułem laureata związane są następujące przywileje: Maciej jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku. A to jeszcze nie wszystko! Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych są przyjmowani w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej.
Ten sukces to efekt wytężonej pracy oraz systematycznego rozwijania swoich zainteresowań!!!
BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!!!