• Maj 10 / 2021
  • Możliwość komentowania Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego “Erazm Józef Jerzmanowski na banknocie”. została wyłączona

Znamy już laureatów szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas 4-8 pt. “Erazm Józef Jerzmanowski na banknocie”.

Nagrodę główną, bon o wartości 100 zł, zdobywa praca autorstwa Antoniego Goneta z kl. 7d. Ponadto jury postanowiło wyróżnić banknoty: Niny Rydzewskiej z kl. 6b, Vanessy Stachowskiej z kl. 6a oraz Maksymiliana Kędzierskiego z kl. 4c.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym samym włączyli się w obchody Dnia Patrona Szkoły.