Odblaskowa szkoła 2016/2017

• Paź 02 / 2016
  • Możliwość komentowania Odblaskowa szkoła 2016/2017 została wyłączona

Odblaskowa szkoła 2016/2017

By poprawić bezpieczeństwo naszych uczniów oraz całych ich rodzin, nasza szkoła już po raz kolejny bierze udział w konkursie „Odlbaskowa szkoła” organizowanym przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Głównym celem wszystkich prowadzonych w ramach konkursu działań, jest przypomnienie zarówno dzieciom jak i dorosłym, o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w licznych aktywnościach promujących bezpieczeństwo i noszenie odblasków!

Równocześnie chcielibyśmy przypomnieć rodzicom o ustawowym obowiązku korzystania z elementów odblaskowych przez dzieci do 15 roku życia oraz przez wszystkie osoby, które poruszają się pieszo poza terenem zabudowanym.

Więcej informacji na temat konkursów i odblaskowych wydarzeń już niebawem!

odbl_szkola