Odblaskowa dyskoteka

• Paź 19 / 2016
  • Możliwość komentowania Odblaskowa dyskoteka została wyłączona

Odblaskowa dyskoteka

W ramach działań promujących bezpieczeństwo pieszych na drogach oraz noszenie przez wszystkich odblasków, Samorząd Uczniowski zorganizował Odblaskową Dyskotekę, na której mieli okazję bawić się uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Wszystkie osoby, które w tym dniu przygotowały odblaskowe stroje oraz ubrały świecące elementy, bez wątpienia przekonały swoich kolegów i koleżanki, że nawet niewielkie odblaski są bardzo dobrze widoczne w ciemności i niejednokrotnie mogą uratować pieszemu życie! Uczniowie bardzo dobrze bawili się w rytm muzyki, a na wszystkich licznie zgromadzonych i wyposażonych w odblaski uczestników czekał słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!