Noś odblaski, świeć przykładem

• Lis 02 / 2015
  • Możliwość komentowania Noś odblaski, świeć przykładem została wyłączona

Noś odblaski, świeć przykładem

Uczniowie klasy IIc, w ramach działań koła teatralnego, aktywnie włączyli się w akcję promowania bezpieczeństwa pieszych na drogach, przygotowując krótkie przedstawienie pt. „Noś odblaski, świeć przykładem!”. W piątek przedstawili je swoim młodszym kolegom i koleżankom z Oddziału Przedszkolnego w Domu Ludowym. Aktorzy w krótkich scenkach przekazywali widowni cenne wskazówki, dotyczące przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa na drogach. Uczniowie śpiewając wspólnie piosenki o odblaskowych znaczkach, zachęcali i przypominali o tym, jak ważne dla bezpieczeństwa pieszych jest noszenie odblasków. Wszyscy uczestnicy spektaklu mieli również okazję przypomnieć sobie zasady przechodzenia przez zebrę oraz sprawdzić swoje umiejętności podczas wspólnej zabawy.

1 (1)