:::: MENU ::::

Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych

  • Paź 13 / 2021
  • Możliwość komentowania Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych została wyłączona
Aktualności

Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych

 

W dniach 6-8 października uczennice z klasy 8c – Maja Sosin, Maja Kita, Daria Matyga, Daria Urbaniak, Maja Mleczko brały udział w projekcie  Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych, którego celem była m.in. integracja liderów – młodzieży, która wykazuje inicjatywę w kreowaniu, otaczającej rzeczywistości, a równocześnie może stanowić pozytywny przykład dla swoich rówieśników; wsparcie młodych ludzi w kształtowaniu własnej tożsamości; poszerzanie kompetencji liderów młodzieżowych w zakresie umiejętności interpersonalnych, współdziałania w grupie, przygotowywaniem  i realizowaniem projektów w społeczności lokalnej . 

Forum trwało trzy dni , podczas których nasze uczennice miały możliwość uczestniczyć w grze miejskiej  , zajęciach integracyjnych , warsztatowych- m.in.   – warsztat na temat debaty oksfordzkiej dla liderów jako sposób poszerzania kompetencji oraz wspierania zaangażowania i odpowiedzialności w społeczności lokalnej; warsztat psychoedukacyjny na temat mechanizmów uzależnień, w tym e-uzależnień i innych uzależnień behawioralnych, warsztat psychoedukacyjne na temat przezwyciężania barier w komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów oraz dynamiki procesów grupowych.

Po szkoleniu nasze młode  liderki przygotują oraz przeprowadzą mini projekt na terenie naszej szkoły .

Czekamy z niecierpliwością 

Top
Facebook
Facebook
Wielkość czcionki
Kontrast