Mali pomocnicy Świętego Mikołaja!

• Gru 04 / 2020
  • Możliwość komentowania Mali pomocnicy Świętego Mikołaja! została wyłączona

Mali pomocnicy Świętego Mikołaja!

Uczniowie klasy 1b, z pomocą swoich Rodziców, w ramach inicjatywy uczniowskiej i rodzicielskiej, w ciągu ostatnich dni zamienili się w małych pomocników Świętego Mikołaja i wspólnie przyłączyli się do akcji „Mikołajkowa Paczka dla samotnych Seniorów i Rodziców”. Przez trzy tygodnie wspólnymi siłami dzieci z rodzicami tworzyły wielką paczkę mikołajkową, która została przekazana organizatorom akcji, a w dzień Św. Mikołaja zostanie dostarczona do potrzebujących mieszkańców Powiatu Wielickiego. Dodatkowo uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki Bożonarodzeniowe z życzeniami, które trafią do samotnych Seniorów. Mamy nadzieję, że wszystkie przekazane produkty: artykuły spożywcze, słodycze, ubrania, zabawki, artykuły szkolne i książki przyniosą wiele radości obdarowanym osobom!